
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Aparat cu vapori p/u haine, Consum de energie, W: 1800, Timpul de incalzire, sec.: 60, Volumul rezervorului (ml): 1800
Auto-deconectare
1
Materialul talpii
Non-stick
Adaugarea apei in timpul calcarii
0
Puterea aburului
Pina la 90 g/min
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Philips |
| Greutate, kg | 42 |
| Garantie, luni | 24 |
| Lungimea furtunului, m | 1.3 |
| Model | GC55240 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat cu vapori p/u haine |
| Culoare | Alte culori |
| Generator de aburi incorporat | Da |
| Puterea | Mai putin de 2300 W |
| Lungime cablului de retea | 1.5 - 1.9 m |
| Greutate | Categorie grea (mai mult de 1.5 kg) |
| Rezervor de apa | 500 ml si mai mult |
| Inaltime, cm | 182 |
| Adincime, cm | 33 |
| Latime, cm | 33 |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.6 GHz |
| Indicator de pornire | Da |
| Indicatorului nivelului apei | Da |
| Duza perie | Nu |
| Geanta p/u depozitare si pastrare | Nu |
| Manusa | Nu |
| Duza p/u guler | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 1800 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 35 |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Consum de energie, W | 1800 |
| Regulator de aburi | Da |
| Timpul de incalzire, sec. | 60 |
| Metoda de calcare | Oparire |
| Materialul talpii | Non-stick |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Nu |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă