
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Auto-deconectare
0
Materialul talpii
Ceramica
Puterea aburului
Pina la 90 g/min
Adaugarea apei in timpul calcarii
1
| Auto-deconectare | Nu |
| Marca comerciala | Kitfort |
| Greutate, kg | 6.9 |
| Garantie, luni | 24 |
| Lungimea furtunului, m | 1.3 |
| Model | KT-927 |
| Puterea | Mai putin de 2300 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat cu vapori p/u haine |
| Culoare | Gri |
| Generator de aburi incorporat | Da |
| Lungime cablului de retea | 1.5 - 1.9 m |
| Greutate | Categorie grea (mai mult de 1.5 kg) |
| Rezervor de apa | 500 ml si mai mult |
| Inaltime, cm | 156 |
| Adincime, cm | 36 |
| Latime, cm | 36.5 |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.8 |
| Indicator de pornire | Da |
| Duza perie | Da |
| Geanta p/u depozitare si pastrare | Nu |
| Manusa | Da |
| Duza p/u guler | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 1200 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 30 |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Consum de energie, W | 2100 |
| Regulator de aburi | Da |
| Timpul de incalzire, sec. | 50 |
| Metoda de calcare | Oparire |
| Materialul talpii | Ceramica |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Da |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă