
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Materialul talpii
Non-stick
Puterea aburului
Pina la 90 g/min
| Marca comerciala | Conair |
| Greutate, kg | 1.1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | GS59XE |
| Specificul | Ucide 99.9% din bacterii |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat cu vapori p/u haine |
| Culoare | Alb-bej |
| Rezervor de apa | Pina la 250 ml |
| Puterea | Mai putin de 2300 W |
| Greutate | Categorie usoara (pina la 1.3 kg) |
| Lungime cablului de retea | 2.5 - 2.9 m |
| Inaltime, cm | 34.5 |
| Adincime, cm | 14.2 |
| Latime, cm | 20.3 |
| Lungimea cablului de retea (m) | 2.5 |
| Indicator de pornire | Da |
| Duza perie | Da |
| Volumul rezervorului (ml) | 200 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 25 |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Consum de energie, W | 1875 |
| Regulator de aburi | Da |
| Timpul de incalzire, sec. | 60 |
| Metoda de calcare | Oparire |
| Materialul talpii | Non-stick |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă