
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Marime
270 g
Gender
Unisex
Tara de origine
SUA
Grupa
Aminoacizi
| Marca comerciala | Optimum Nutrition |
| Greutate, kg | 270g |
| Model | 1122242 |
| Tipul | Aminoacizi |
| Marime | 270 g |
| Gender | Unisex |
| Grupa | Aminoacizi |
| Virsta | Adulti |
| Tara de origine | SUA |
| Denumire model | Essential Amino Energy Blueberry Mojito 270g |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă