
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Clasa eficientei energetice
A
Nivelul de zgomot a blocului intern (dB)
50 dB
Tip de Aer conditionat
Напольный
Suprafata incaperii, m2
20 m2
Putere BTU
7000 BTU
| Regim automat | Da |
| Moduri | Racire, incalzire, uscare |
| Tip de Aer conditionat | Напольный |
| Marca comerciala | Timberk |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ACTIM07HP4 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 22 |
| Inaltime bloc extern, cm | 63 |
| Adincimea blocului extern, cm | 30 |
| Latimea bloc. ext., cm | 45.5 |
| Display digital | Nu |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 50 dB |
| Agent frigorific | R410а |
| Tipul compresorului | Standart |
| Suprafata incaperii, m2 | 20 m2 |
| Puterea nominala la racire | 0.9 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 0.7 kW |
| Putere BTU | 7000 BTU |
| Consum nominal la racire | 2000 W |
| Consum nominal la incalzire | 2000 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă